آموزش آنلاین

چرا آموزش آنلاین با ما؟

آموزشگاه زبان‌های خارجی فرجاد از ابتدای پاندمی کرونا، اقدام به فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم جهت برگزاری کلاس‌های خود به صورت آنلاین نمود. ایجاد سایت، برگزاری کلاس‌ها در بستر قدرتمند و مطمئن اسکای‌روم، برگزاری کارگاه‌های متعدد برای اساتید آموزشگاه و جذب نیروهای متخصص در حوزه‌ی تدریس آنلاین از جمله اقدامات آموزشگاه بوده است.

کیفیت خدمات آموزش آنلاین آموزشگاه را می‌توان در نتایج نظرسنجی از زبان‌آموزان با بیش از 90% رضایت از اثربخشی تدریس آنلاین و آموزش مجازی اساتید و همچنین کسب رتبه‌های اول و دوم استان خراسان رضوی در مسابقه‌ی ایفای نقش زبان انگلیسی در سال تحصیلی 1400-1399 مشاهده کرد.

 

تفاوت کلاس آنلاین با حضوری:

بسیاری از متقاضیان در ایران به دنبال مرکز آموزش معتبر برای یادگیری زبان انگلیسی می‌باشند اما به خاطر مسافت زیاد قادر به شرکت در کلاس‌های حضوری نیستند. این افراد می‌توانند با شرکت در کلاس‌های آنلاین باکیفیت به فراگیری زبان مورد نظرشان بپردازند.

متقاضیانی هم که در خارج از ایران هستند به دلیل هزینه‌ی بالای آموزش تمایل دارند در مؤسسه‌ای معتبر و با هزینه‌ای مناسب اقدام به فراگیری زبان مورد نظرشان بکنند.

لازمهی ورود به کلاس‌های آنلاین آموزشگاه داشتن اینترنت پرسرعت (خط ثابت یا 4G تلفن همراه)، لپ‌تاپ، کامپیوتر یا موبایل است.

 

نحوه‌ی برگزاری کلاس آنلاین:

ابتدا باید در سایت آموزشگاه عضو شده و درخواست تعیین سطح و شرکت در کلاس آنلاین کنید.

پس از طی مراحل فوق، کلمه‌ی کاربری و رمز عبور در اختیار شما قرار گرفته و کلاس آنلاین داخل پرتال شخصی برای‌تان فعال می‌شود.

در کلاس آنلاین که در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود، همانند کلاس حضوری زبان‌آموزان می‌توانند استاد را ببینند و با دیگر زبان‌آموزان به بحث و گفتگو بپردازند.

 

سؤالات رایج:

▪️ کلاس به صورت فایل ارسال می‌شود یا زنده برگزار می‌شود؟

کلاس به صورت زنده طبق روز و ساعت اعلام‌شده در پرتال شخصی زبان‌آموزان برگزار می‌گردد و زبان‌آموزان موظف به حضور در جلسه می‌باشند.

 

▪️ برای ثبت‌نام چه کاری باید انجام داد؟

وارد قسمت تعیین سطح می‌شوید، پس از تکمیل فرم درخواست تعیین سطح، کارشناسان تعیین سطح ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. تعیین سطح شما به صورت آنلاین انجام می‌گیرد و پس از اطلاع کامل در مورد کلاس‌ها می‌توانید ثبت‌نام خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

 

▪️ پایان دوره امتحان گرفته می‌شود؟

بله. در پایان دوره مشابه کلاس‌های حضوری آزمون برگزار شده و برای زبان‌آموزان کارنامه و گواهینامه‌ی مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش صادر می‌شود.

 

▪️ میزان اینترنت مصرفی برای هر جلسه چقدر است؟

با توجه به داخلی بودن سایت، حداکثر 300 مگابایت برای هر جلسه.

 

 


تعداد نظرات (0)


در پاسخ به نظر : x
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد. با تشکر.